Smart Energy Forum 2017
Odborná výstava Smart Energy Forum - REGISTRACE

V rámci Smart Energy Forum 2017 proběhne dne 26. října v Praze Odborná výstava systémů skladování energie (SSE), fotovoltaických technologií a řešení pro energetickou soběstačnost. Na výstavě si můžete prohlédnout zejména novinky z oblasti SSE pro domácnosti i firmy. K vidění budou i špičkové fotovoltaické panely a střídače předních světových výrobců.

Registrace: Pro účast na výstavě je nutné se předem registrovat online tomto formuláři, abychom Vám mohli zaslat (v případě účasti na výstavě) manuál „Manuál s radami pro výběr vhodných lithiových baterii pro fotovoltaické elektrárny“.

BONUS: Vstup na výstavu je ZDARMA. Každý registrovaný účastník, který se na výstavu dostaví, obdrží od nás manuál „Manuál s radami pro výběr vhodných lithiových baterii pro fotovoltaické elektrárny.“

Odborná výstava Smart Energy Forum

Během konference Smart Energy Forum se dne 26.10.2017 uskuteční doprovodná výstava systémů skladování energie (SSE), fotovoltaických technologií, chytrých řešení pro energetické soběstačnost a úspor. Na výstavě si můžete prohlédnout zejména produktové novinky pro domácnosti i firmy.

Výstava Smart Energy Forum
Profil návštěvníků:
Očekávaná návštěvnost:
Jaroslav Dorda

Kontakty na organizátora konference:

Ing. Jaroslav Dorda, MBA
Mobil: + 420 737 249 737
Email: info@solarninovinky.cz

Logo